Wdzięczność jest pamięcią serca

Dnia 27 września odbyło się pożegnanie odchodzącej na emeryturę Pani Krystyny Kowal. W ponad 50- letniej historii szkoły Pani Krystyna zapisała się 36- letnim stażem pracy. Przez te wszystkie lata dogadzała wszystkim uczniom gotując pyszne obiadki. Uroczystość pożegnania, to chwile wielkich wzruszeń, podziękowań, życzeń, które na ręce pani Krysi złożył dyrektor szkoły Włodzimierz Putowski.

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna…"

Jan Twardowski