Granty PPGR - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

Rodzice/opiekunowie prawni uczniów, którzy spełniają warunki uprawniające do aplikowania o dofinansowanie na sprzęt komputerowy tzn.:

• dziecko zamieszkuje miejscowość, w której funkcjonowało niegdyś zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej

• dziecko jest członkiem rodziny (krewnym w linii prostej, tj. rodzicie, dziadkowie, pradziadkowie) osoby zatrudnionej  niegdyś w zlikwidowanych państwowych przedsiębiorstwach gospodarki rolnej, która to pracowała niegdyś w zlikwidowanym państwowym przedsiębiorstwie gospodarki rolnej i zamieszkiwała w miejscowości objętej PPGRmogą składać w sekretariacie szkoły oświadczenia oraz kopie dokumentów potwierdzających zatrudnienie członka rodziny w PGR.

Termin składania oświadczeń: 22 października 2021 r. do godziny 12.00

Druki oświadczeń dostępne są w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej zspjastrzebie.szkolnastrona.pl